Klub Štamgastů.

AKCE!! Do konce ledna 2020 mají stávající registrovaní či nově registrovaní uživatelé slevu 10% na veškeré položky v E-Shopu (netýká se zboží v akci, či výprodejových položek)

Jsme rádi, že jste navšívili naše stránky. Staňte se členem Klubu Štamgastů našeho obchodu. Je to jednoduché, stačí se jen registrovat. Za Vaši registarci můžete čerpat spoustu výhod. Možnost nakupovat v našem E-Shopu se 6% slevou. Po přihlášení se Vám ceny automaticky sníží o 6%, mimo akcí a výprodejů. Na kamenné prodejně nakupovat s 5% slevou. Zůčastnit se soutěží o hodnotné ceny pro členy Klubu Štamgastů. Dle Vašich nákupů a odběru zboží možnost navýšení Vaší individuální slevy na 8%, 10% a pro VIP Štamgasty 12% slevu . Dostávat občas info mail o pořádaných akcích. Toto jsou výhody pro registrované Štamgasty-uživatele a zákazníky rybářských potřeb MILAN s.r.o.

Podmínky přijetí do věrnostního programu

Členem věrnostního programu ŠTAMGAST se může stát osoba, která souhlasí s podmínkami zařazení do programu a vyplní pravdivě povinné údaje při registraci. Po zaregistrování se Vám ceny přepočítávají automaticky dle aktuální slevy.

Členem věrnostního programu se stává zákazník na základě svobodné vůle, která je vyjádřena zaregistrováním na internetovém obchodu a potvrzením souhlasu s obchodními podmínkami.

Zákazník může kdykoliv své členství zrušit, a to písemnou nebo elektronickou formou na kontaktní adrese našeho e-shopu. Při objednávce prostřednictvím e-shopu se členem věrnostního programu automaticky stává každý zákazník, který splní podmínky pro přijetí. Pokud si zákazník e-shopu nepřeje z jakéhokoli důvodu být zařazen do věrnostního programu, může realizovat nákup bez registrace.

Registrovaný zákazník se zavazuje neprodleně informovat o změně povinných údajů, uvedených v registraci uskutečněné prostřednictvím e-shopu www.rybarskepotrebymilan.cz Změnu údajů je možno realizovat, písemnou nebo elektronickou formou adresovanou na kontaktní adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Při změně údajů je nutné uvést identifikaci zákazníka (jméno, příjmení,fakturační adresu...).  Při nesplnění některého z předchozích bodů máme právo odmítnout registraci. Rybářské potřeby MILAN  zpracovávají osobní údaje v souladu se zákonem 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zaregistrované na jméno zákazníka, a to za účelem nabízení obchodu nebo služeb vyplývajících z činnosti Rybářských potřeb MILAN. Poskytnuté údaje budou sloužit pro potřeby naší firmy k analytickému, marketingovému, propagačnímu účelu a pro zkvalitnění služeb. Registrovaní zákazníci berou na vědomí, že svůj souhlas mohou kdykoliv písemně nebo elektronicky odvolat a firma Rybářské potřeby MILAN s.r.o. tyto údaje zlikviduje.

 

Naše značky rybářských potřeb

Přihlásit

Vytvořit účet